Parametry podnośnika koszowego


Sprzęt którym dysponujemy to sprawdzony i niezawodny podnośnik na lekkim samochodzie. Operator posiada duże doświadczenie, także przy pracy w trudno dostępnych miejscach.

Parametry podnośnika

 • Bronto Skylift S25
 • Zasięg w górę: 25 metrów
 • Zasięg w bok: 15 metrów
 • Podnośnik posiada obrotowy, samopoziomujący kosz co bardzo ułatwia pracę
 • Wymiary kosza: 75cm szerokości na 165 długości
 • Gniazdo prądowe w koszu na 230V
 • Sterowanie z dołu (z platformy samochodu) jak i w koszu

Parametry samochodu

 • Mercedes Benz Model 814
 • Waga: tylko 7490 kg
 • Długość: 8,60m
 • Szerokość w pozycji przejazdowej to 2,40m
 • wysokość w pozycji transportowej (przejazdowej) to 3 metry
 • Szerokość samochodu po rozłożeniu podpór ( przygotowany do pracy) 3,30m
 • podnośnik może pracować również po rozłożeniu podpór w obrysie pojazdu

 Zwyżka Kraków - zdjęciaZachęcamy również do obejrzenia zdjęć wykonanych przez nas prac, zamieszczonych w galerii.

Galeria


Podnośnik koszowy Kraków

Nasza firma dysponuje dwoma podnośnikami, które różnią się zakresem działania. Posiadamy model o mniejszym i o większym zasięgu. Zapraszamy do zapoznania się z ich specyfikacją. Dopasowujemy wykonanie usługi podnośnikiem koszowym do tego, czego oczekują nasi klienci z Krakowa i okolic.

Dlaczego warto korzystać z podnośników?

Podnośnik koszowy Kraków to urządzenie pozwalające na bezpieczną pracę nawet na znacznych wysokościach. Ten rodzaj urządzeń może być stosowany do zadań o różnorakim charakterze, od porządkowych po te związane z estetyką miejską czy marketingiem. Korzystanie z podnośnika znacznie ułatwia wykonywanie najbardziej skomplikowanych zadań. Jednak koszt zakupu podnośnika jest bardzo wysoki. Dlatego wynajem zwyżki Kraków to najlepsze z możliwych rozwiązań, jeśli chcemy prowadzić prace na wysokościach. Zwłaszcza, że do wyboru są nasze sprawdzone, profesjonalne podnośniki.

Podnośniki koszowe. Do czego służą?

Zwyżka Kraków to usługa, która posiada szerokie zastosowanie. Korzysta się z niej w budownictwie, ogrodnictwie, przemyśle, a nawet w reklamie. Podnośniki najczęściej stosuje się w pracach budowlanych realizowanych na znacznych wysokościach. Może być to naprawa, oczyszczanie, remont czy też malowanie budynku. Podnośniki koszowe pozwalają uzyskać łatwy dostęp do dachu, dzięki czemu możemy sprawnie go odśnieżyć. To urządzenia, które zapewniają nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Są nieocenioną pomocą przy pracach sadowniczych, gdyż ułatwiają podcinanie gałęzi. Podnośniki koszowe stosuje się również podczas montażu oświetlenia czy reklam.

Specyfikacja naszych podnośników koszowych

W Krakowie i okolicach oferujemy wynajem podnośnika koszowego, który posiada określone właściwości. Możliwy zasięg do góry wynosi aż 25 metrów, z kolei zasięg w bok to 15 metrów. Podnośnik został wyposażony w obrotowy i samopoziomujący się kosz. Dzięki temu obsługa urządzenia jest znacznie prostsza i bardziej stabilna. Sterowanie jest możliwe zarówno z dołu, jak i podczas przebywania na koszu. Sam kosz mierzy 75 cm szerokości i 165 cm długości. Znajduje się w nim wtyczka sieciowa 230 V.

Specyfikacja samochodu

Do obsługi podnośnika niezbędny jest pojazd, który zapewni sprawne poruszanie się. W tej roli występuje u nas Mercedes Benz 814. Jego waga wynosi 7490 kilogramów, zaś szerokość to 2,4 metra. Po rozłożeniu podpór całość mierzy 3,3 metra. Wysokość samochodu w pozycji przejazdowej to 3 metry. Korzystanie z podnośnika jest możliwe także po rozłożeniu podpór w obrysie samochodu.

Wybierz sprawdzoną ofertę

Nasza firma posiada wiele lat doświadczenia oraz szeroką wiedzę w zakresie wynajmu podnośników. Oferowane przez nas rozwiązania są przede wszystkim bezpieczne. Regularnie dbamy o ich sprawność i dobry stan. Jesteśmy elastyczni wobec naszych klientów. Udostępniamy podnośniki do realizacji usług o różnorodnym charakterze. Dojeżdżamy do wskazanego miejsca na terenie Krakowa lub okolic miasta. Nasi operatorzy posiadają wszelkie dokumenty, jakie są niezbędne do obsługi podnośników. Ponadto oferujemy sprawny kontakt i profesjonalne doradztwo.